Infinitum Classic Cars

 

“Żyj, podróżuj, miej przygody, błogosław innym i niczego nie żałuj.”
― Jack Kerouac

Koncepcja jakiej na starym kontynencie nie było.

Lubimy myśleć, że Infinitum Classic Car Club stanowi odpowiedź na wszystkie możliwe pytania, jakie może zadać sobie osoba, która tak jak my pała miłością do pojazdów mechanicznych z duszą.

Nie będzie przesadą ani fałszywą skromnością stwierdzenie, że jesteśmy jedynym tego typu przedsięwzięciem w Europie – łączącym w sobie klub, dzięki któremu bez trudów i kłopotów związanych z posiadaniem klasycznego samochodu można z takimi samochodami aktywnie obcować, korzystając z rozległej floty naszych wyjątkowych pojazdów – z wyjątkowym „biurem podróży”, które przy użyciu posiadanych przez nas samochodów organizuje fascynujące motoryzacyjne wyprawy w nieoczywiste zakątki Polski.

Nasz klub i nasze samochodowe przygody to nie tylko ryk silników, pisk opon i zapach spalonej mieszanki paliwowo-powietrznej. To także okazja do poznania wspaniałych ludzi, oraz sposób na odkrycie pełnego spektrum kulturalnego jakie niesie ze sobą odkrywanie historycznych tajemnic tych regionów kraju, które położone są z dala od utartych turystycznych szlaków.

Ponad to, nasze hybrydowe przedsięwzięcie oferuje światowej klasy serwis samochodów zabytkowych oraz takich, które mają dla swoich właścicieli wysoką wartość sentymentalną.

Utrzymywanie kolekcji ponad setki należących do nas pojazdów nauczyło nas podchodzenia do każdego automobilu z miłością i pokorą. A także, skoro nasza kolekcja używana jest przez członków i gości naszego klubu, wysokich standardów związanych z jakością wykonywanych przez nas prac – czy jest to pełna restauracja pojazdu, czy też pozornie prosty, szybki serwis. Pod jednym dachem nasi specjaliści naprawiają, doradzają i pomagają naszym klientom znaleźć trudno dostępne części do ich ukochanych zabytków.

Projektem, który nazwaliśmy Infinitum – bo mamy nadzieję, że będzie trwał w nieskończoność – chcemy podzielić się naszym pomysłem na rzeczywistość trochę niedzisiejszą, analogową. Od tej „cyfrowej” różni ją mniej śpieszne tempo i więcej przestrzeni na refleksję, osobisty kontakt z człowiekiem. To świat prawdziwych emocji, pasji i osiąganej poprzez nią nieskrępowanej wolności i doskonałości.