Czym jest Infinitum Classic Car Club?

Na pomysł Infinitum wpadłem, zastanawiając się nad tym, jak wykorzystać kolekcję ponad 100 pojazdów, zbudowaną przez ostatnie lata. Jak podzielić się z innymi radością z obcowania z tymi wyjątkowymi samochodami, by mogli poczuć emocje, jakie towarzyszą prowadzeniu ich, czy patrzeniu na nie we własnym garażu? Przybliżyć te uczucia wszystkim, którym w równym stopniu jak mnie puls przyspiesza na widok pięknych kształtów klasycznego pojazdu.

Nazwijcie nas jak chcecie – pasjonatami, entuzjastami. Ludźmi, w których żyłach płynie benzyna zamiast krwi. Tymi, których pasja jest bez kresu. Albo prościej – Infinitum.

owners_signature

Mariusz Ludwiniak, właściciel

CLASSIC CAR CLUB

Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Alpine, Jaguar, Chevrolet, Volvo, Alfa Romeo – to tylko niektóre z marek dostępnych dla tych, którzy zdecydują się na przygodę z Infinitum. Większość naszych samochodów to tzw. Youngtimer’y z lat 80. i 90. choć posiadamy także samochody z lat 60 i 70. Utrzymane w perfekcyjnym stanie, lub pieczołowicie przez nas odrestaurowane. Dzięki czemu zarówno ci, którzy takimi samochodami jeździli gdy były nowe jak i ci, którym nie było to dane mają możliwość „podróży w czasie”. Samochodów jest sto. Jest więc z czego wybierać.

Więcej…

CLASSIC SERVICE

Budując tak wielką kolekcję musieliśmy zadbać o odpowiednią opiekę nad nią. Dlatego wiele czasu i energii poświęciliśmy znalezieniu odpowiednich fachowców od napraw mechanicznych, elektromechanicznych, blacharskich, lakierowania, czy tapicerowania. Serwis klasycznych samochodów, zajmujący się zarówno profesjonalną, kompleksową renowacją jak i drobnymi naprawami i czynnościami serwisowymi jest naturalną konsekwencją działalności klubowej. Nasze samochody – dowodem naszych umiejętności, możliwości i miłości, jaką darzymy klasyczne pojazdy.

Więcej…
05_Maj

CLASSIC EVENTS

Turystyka motoryzacji klasycznej to u naszych zachodnich sąsiadów niezwykle pożądana forma spędzania wolnego czasu. Miłośnicy „klasyków” chętnie biorą udział w wyprawach jednoczących ludzi o tej samej pasji. Wspólne przemierzanie malowniczych szlaków jest dla nich niezastąpioną̨ okazją do oderwania się od rzeczywistości i udania się w podróż z lat dziecięcych.

Więcej…