Czym jest Infinitum Classic Car Club?

Na pomysł Infinitum wpadłem, zastanawiając się nad tym, jak wykorzystać kolekcję ponad 100 pojazdów, zbudowaną przez ostatnie lata. Jak podzielić się z innymi radością z obcowania z tymi wyjątkowymi samochodami, by mogli poczuć emocje, jakie towarzyszą prowadzeniu ich, czy patrzeniu na nie we własnym garażu? Przybliżyć te uczucia wszystkim, którym w równym stopniu jak mnie puls przyspiesza na widok pięknych kształtów klasycznego pojazdu.

Nazwijcie nas jak chcecie – pasjonatami, entuzjastami. Ludźmi, w których żyłach płynie benzyna zamiast krwi. Tymi, których pasja jest bez kresu. Albo prościej – Infinitum.

owners_signature

Mariusz Ludwiniak, właściciel

IMG_7512

CLASSIC CAR CLUB

Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Alpine, Jaguar, Chevrolet, Volvo, Alfa Romeo – to tylko niektóre z marek dostępnych dla tych, którzy zdecydują się na przygodę z Infinitum. Większość naszych samochodów to tzw. Youngtimer’y z lat 80. i 90. choć posiadamy także samochody z lat 60 i 70. Utrzymane w perfekcyjnym stanie, lub pieczołowicie przez nas odrestaurowane. Dzięki czemu zarówno ci, którzy takimi samochodami jeździli gdy były nowe jak i ci, którym nie było to dane mają możliwość „podróży w czasie”. Samochodów jest sto. Jest więc z czego wybierać.

IMG_9838

CLASSIC SERVICE

Budując tak wielką kolekcję musieliśmy zadbać o odpowiednią opiekę nad nią. Dlatego wiele czasu i energii poświęciliśmy znalezieniu odpowiednich fachowców od napraw mechanicznych, elektromechanicznych, blacharskich, lakierowania, czy tapicerowania. Serwis klasycznych samochodów, zajmujący się zarówno profesjonalną, kompleksową renowacją jak i drobnymi naprawami i czynnościami serwisowymi jest naturalną konsekwencją działalności klubowej. Nasze samochody – dowodem naszych umiejętności, możliwości i miłości, jaką darzymy klasyczne pojazdy.

_ZUL0984

CLASSIC PARTS

Posiadanie ponad stu samochodów różnych marek, aut będących w różnym wieku, zakupionych w różnym stanie sprawiło, że musieliśmy wypracować sobie skuteczne ścieżki pozyskiwania części i elementów eksploatacyjnych. Czasami trafiając na elementy praktycznie niedostępne, ich zapasy pozyskiwaliśmy w całości. Innymi razy zmuszeni bywaliśmy do własnoręcznego dorabiania tych części, których nie można już kupić. Dzięki naszej sieci kontaktów na całym świecie oferujemy pomoc wszystkim tym, którzy mają ochotę samodzielnie dokonywać napraw w swoich pojazdach.