Napędza nas chęć osiągnięcia doskonałości

“Najlepszym sposóbem na odnalezienie samego siebie jest zatracenie się w służbie innym”
― Mahatma Gandhi

Patrząc na nasz garaż, nie da się ukryć, że naszą pasją jest marka Mercedes Benz. Mercedesy nie mają przed name tajemnic. Dlatego też jesteśmy oficjalnym partnerem Auto-Studio w Łodzi- oficjalnego dealera marki Mercedes-Benz

Jeżeli potrzebujecie małego przeglądu, wnikliwego przeglądu lub rzetelnej oceny stanu technicznego waszego ukochanego samochodu zapraszamy do Infinitum Classic Service!
Odbierzemy Wasze auto spod domu i bezpiecznie dotransportujemy do naszego serwisu. Następnie kompleksowo je przejrzymy, poddamy weryfikacji technicznej, a także przedstawimy wstępny kosztorys przygotowania go do nadchodzącego sezonu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych pakietów przeglądów.

Remontujemy od podstaw, rekonstruujemy, naprawiamy, przeprowadzamy drobne czynności serwisowe.

Infinitum Classic Car Service powstał z naturalnej potrzeby obsługi ponad stu naszych maszyn. Zanim został powołany doświadczyliśmy na własnej skórze frustracji jaka najczęściej towarzyszy posiadaniu klasycznych pojazdów, związanej przede wszystkim z szukaniem profesjonalnych warsztatów, takich jakim nie balibyśmy się powierzyć ukochanego klasyka. Efektem naszych własnych, złych doświadczeń, jest stworzony przez nas serwis. Lubimy myśleć o nim jak o antidotum na toczącą świat klasycznej motoryzacji chorobę niskich standardów i wydłużających się w nieskończoność terminów. To dlatego nie bacząc na koszty testowaliśmy ludzi dopóki nie natrafiliśmy na najlepszych.

Teraz pracują dla nas.

Przeprowadzamy pełne restauracje techniczne, dokonujemy napraw blacharskich i lakierniczych. Remontujemy silniki, serwisujemy, dorabiamy części. Na bieżąco dokumentujemy postępy pracy, tak by klient miał pełną kontrolę nad jej etapami. Do każdego przypadku podchodzimy z pokorą i miłością, rozumiejąc, że nie zawsze wartość pojazdu określona w indeksie HAGI jest wprost proporcjonalna do wartości emocjonalnej jaką dany pojazd ma dla naszego klienta. Wierzymy w transparencje komunikacji. Dlatego pracujemy na określonych, z góry zaakceptowanych wycenach, odnoszących się do kolejnych etapów prac – minimalizując ryzyko niepożądanych niespodzianek.

Wiemy, że nie ma czegoś takiego jak ideał, ale warto nam zaufać.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji, lub jeśli masz jakieś pytania.