Turystyka motoryzacji klasycznej to u naszych zachodnich sąsiadów niezwykle pożądana forma spędzania wolnego czasu.

Miłośnicy “klasyków” chętnie biora udział w wyprawach jednoczących ludzi o tej samej pasji. Wspólne przemierzanie malowiczych szlaków jest dla nich niezastąpioną okazją do oderwania się od rzeczywistości i udania się w podróż z lat dziecięcych.

Celem Infinitum Classic Events jest szerzenie tej świadomości wśród osób z naszej częsci Europy. Chcemy zaszczepić w amatorach motoryzacji myśl, że warto aktywnie cieszyć się z przywilejów jakie dają nam pojazdy z tamtego wieku. Dla nas trzymanie samochodów zamkniętych szczelnie w garażach jest kompletnie pozbawione sensu.

Również w przypadku imprez firmowych, tego typu przedsięwzięcia nie cieszą się jeszcze dużą popularnością. Eventy intergracyjne dla pracowników szczebla managerskiego, czy imprezy dla kluczowych klientów opierają sie w dużej mierze na utartych szchematach.

My oferujemy zupełnie nową ideę.

Nasze wyprawy opierają się na unikatowym założeniu- maksymalnej ilości doznań, przy minimalnej ilości zmartwień. Zapewniamy kompletne przygotowanie eventu. Jedyne co muszą Państwo lub Państwa goście zrobić, to spakować walizkę oraz prawo jazdy I przygotować się na … “przygodę życia” .