Nasz klub jest miejscem, w którym przeżyjesz niezapomniane motoryzacyjne przygody.

Zostań gwiazdą swojego prywatnego filmu drogi za kierownicą naszych samochodów.

Sto klasyków na sto okazji

Nasza kolekcja jest do twojej dyspozycji. Zostaw nam wszystkie praktyczne aspekty utrzymania jej i zarządzania nią. Skoncentruj się wyłącznie na myśleniu o tym, w który horyzont chcesz wycelować siedząc za kierownicą naszych samochodów.

Perfekcja w każdym calu

Dbamy o to, by pomimo ich sędziwego wieku, stan techniczny naszych samochodów był jak najbliższy doskonałości. To samo tyczy się ich wyglądu. Obsesyjnie przyglądamy się szczegółom po to, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych klubowiczów.

Choć w przypadku członkostwa w naszym klubie nie można mówić o „dumie posiadania” klasycznego samochodu zapewniamy, że przynależność do Infinitum Classic Car Club otwiera przed klubowiczami szerokie możliwości bezstresowego korzystania z kultowych pojazdów z minionych dekad motoryzacji niż ich zakup.

Roczny abonament daje dostęp do wyselekcjonowanych pojazdów z naszej kolekcji ponad stu samochodów. Wybór spośród marek takich jak: Mercedes, BMW, Porsche, Jaguar, Volvo, Chevrolet, Alfa Romeo czy Alpina.

Posiadamy samochody typowo sportowe, granturismo, limuzyny, oraz samochody terenowe z napędem na cztery koła. Choć nie każdy samochód w kolekcji jest zawsze dostępny dla naszych klubowiczów gwarantujemy, że spektrum możliwości wyboru wielkości samochodu, umieszczenia silnika, oraz napędu zadowoli najbardziej wymagających kierowców i znawców. Zadbaliśmy o to by niektóre, popularne modele występowały w kilku egzemplarzach, dzięki czemu w razie dużego zainteresowania danym pojazdem pozostałe są dostępne dla innych klubowiczów. Więcej o naszych samochodach tutaj.

Utrzymujemy naszą kolekcję w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. Współpracujemy z najlepszymi detailerami w branży. Dzięki temu, mimo że klubowicze nie stają właścicielami naszych pojazdów, nigdy nie będą mieli wrażenia, że dzielą dany pojazd z innymi.

Nasze przedsięwzięcie zaprojektowaliśmy tak, by każdy z członków mógł realizować swoje indywidualne plany i zamierzenia niezależnie od tego w jakim rejonie Polski mieszka. Oferujemy serwis typu door-to-door by oszczędzić najważniejszą dla naszych klubowiczów rzecz – ich czas.

Dlatego wszystkich zainteresowanych członkostwem prosimy o kontakt. Infinitum to klub szyty na miarę. Pozwól nam dostosować się do Twoich potrzeb.

Skrócone opis zasad, według których prowadzimy nasz klub pobierz tutaj.

Infinitum Car Club w kilku punktach:

  • Wpadnij do nas, albo zadzwoń. Z każdym kandydatem, chcemy zapoznać się osobiście i zademonstrować nasz garaż.
  • Dostosujemy się do twoich potrzeb niezależnie w jakim rejonie Polski mieszkasz.
  • Za cenę rocznego abonamentu wybierz spośród kilkunastu, lub kilkudziesięciu dostępnych samochodów.
  • Punkty jakie otrzymasz potencjalnie pozwalają na korzystanie z naszych samochodów w każdy weekend sezonu (od początku Kwietnia do początku Listopada).
  • Dostarczymy samochód pod drzwi. Czysty i zatankowany. Jeśli chcesz przyjechać do nas, przechowamy twój samochód w naszych przepastnych garażach.
  • Jeśli nie uda ci się wykorzystać punktów, które otrzymałeś w danym roku, możesz zamienić je na uczestnictwo w jednej z naszych wypraw.
  • Cały czas pracujemy nad tym by do kolekcji dołączać nowe samochody z przeróżnych zakątków świata. Wraz z upływem czasu będzie się ona powiększać i zmieniać, by oferować członkom Infinitum Classic Car Club jeszcze więcej możliwości wyboru.